یمجموعه پی جی قطعه با تکیه بر دانش و توان ایرانی و تجربه بیش از 20 سال خدمت در زمینه عرضه و تولید قطعات جلوبندی انواع خودرو در تلاش است با استعانت از خداوند متعال نسبت به ارائه قطعات و خدمات برتر به هم میهنان عزیز به این توفیق نائل آید.
مجموعه قطعات خودرو شهدای خلیج فارس با نام اختصاری پی جی قطعه از Persian gulf گرفته شده تا پاسداشتی باشد از خون هایی که شهدای خلیج فارس برای حفاظت از کیان ایرانی ریختند . تلاش است تا با عرضه قطعات باکیفیت و دارای اصالت از جان و مال هم میهنان گرامی حفاظت نماید.

مجموعه پی جی قطعه  باپشتوانه بیست وپنج سال تجربه فنی آقای دلجویی و مدیریت آقای مهندس نگاری راه اندازی گردیده است.

تمامی محصولات فروشگاه PG ایرانی میباشندوتلاش شده است سبد فروشگاه با همکاری بهترین تولیدکنندگان قطعات که دارای آزمایشگاه تست کنترل کیفیت محصول میباشند تکمیل گردد. کلیه محصولات بدون هیچ واسطه ای ازکارخانه بدست مصرف کننده می رسند.

هدف ما این است  با حذف واسطه ها,مصرف کنندگان عزیز بتوانندمحصول مناسب  را با قیمت مناسب تهیه نمایند.

پی جی قطعه طبق روال سالیان گذشته از همه تولیدکنندگان قطعات با کیفیت دعوت به عمل می آورد تا با نظر کارشناسی و حمایت از عرضه تولیدات با کیفیت , زمینه نقش آفرینی در سبد خرید قطعات خودرو هم وطنان گرامی را ایفا کنند وهمچنین از مصرف کنندگان عزیز خواهشمندیم با درج نظر خود درسایت ما را در خدمت رسانی بهتر یاری نمایید.

0/5 (0 Reviews)